Fotografie vítězů Gorolské Jabko
2001 AK Signál
Helebrand Martin, Mitrenga Václav, Suri Zbyněk, Spáčil Roman, Spáčil Lukáš, Spáčilová Magda, Spáčilová Markéta
2002 Pelikáni
horní řada: Mrózek Mateusz, Geissler Ivan ml., Geissler Petr, Kantorová Lucie
dolní řada: Przepiora Roman, Olszová Zuzana, Szczerba Pavel
2003 Pelikání
horní řada: Geissler Petr, Przepiora Roman, Mrózek Mateusz
dolní řada: Kantorová Lucie, Olszová Zuzana, Geissler Ivan ml.
2004 Pelikáni
horní řada: Pszczołka Marek, Geissler Ivan ml., Geissler Petr, Przepiora Roman, Ruttkay Štěpán
dolní řada: Macurová Petra, Kantorová Lucie
2005 Pelikáni
horní řada: Kantorová Lucie, Geissler Petr, Sasínová Barunka
dolní řada: Geissler Ivan ml., Przepiora Roman, Ruttkay Štěpán
2006 Habr
horní řada: Hamrozi Jiří, Rajčány Milan, Čarvaš Vítězslav, Stoszek Lukáš, Kubaczka Česlav
dolní řada: Topalidisová Brigita, Sasínová Barunka
2007 Stodvanáctka
horní řada: Rykala Tomáš, Janiczek Daniel, Bártek Rostislav, Pindór Marek
dolní řada: Bártková Žaneta, Marszalková Soňa
2008 Stodvanáctka
horní řada: Bártek Rostislav, Pindór Marek, Janiczek Daniel, Rykala Tomáš
dolní řada: Marszalková Soňa, Bártková Žaneta
2009 Pelikáni
horní řada: Vozňák Jan, Geissler Petr, Smetana Jakub, Poláková Barbora, Vrátná Magdaléna
dolní řada: Geissler Ivan ml.
2010 Habitt
horní řada: Urbančík Michal, Urbančíková Jana, Šenkeřík Jaroslav, Chudoba Petr, Fukala Ivoš
dolní řada: Wawrzyczková Adéla
2011 Jak se jmenujem
horní řada: Štika Matěj, Tobolák Ondřej, Dodek Radim, Brus Vláďa
dolní řada: Staniczková Michala, Staniczková Katka
2012 Radegast
horní řada: Kupka Ondřej, Smetana Jakub, Boček Petr, Sedenka Pavel
dolní řada: Cidlíková Barbora, Šurmanová Jana
2013 Přátelé tvarohu
horní řada: Jirásek Tomáš, Kupka Tomáš, Bajgar Vítek, Školotík Jiří,
Maňáková Katka, Kasáková Eliška
2014 Sex team
horní řada: Kopecký Kamil, Adam David, Firek Aleš, McKay Smith, Prokop David
dolní řada: Stiborková Adriana, Ševčíková Jana
2015 Drutěva
horní řada: Gramel Dan, Dluhoš Jiří, Zvolenský Filip, Štefko Jakub
dolní řada: Rychtářová Eva, Múčková Zuzana
2016 Wasabi (Bánská Bystrica)
horní řada: Róbert Štefánik Kögel, Jana Fischerová, Andrej Štróbl, Mario Saleny, Marián Hronček,
dolní řada: Bianka Kobzová, JuroSlav Bambuľkin Konečný
2018 Hastrmani
horní řada: Geissler Petr, Hadrák Jan, Haltof Vláďa, Čmiel Martin
dolní řada: Gajdaczová Soňa, Przepiorová Bohdana