Vítězové extraligy
Československá liga žen 1923 - 1992
1923/24 - nekonalo se
1924/25 - nekonalo se
1925/26 - nekonalo se
1926/27 - nekonalo se
1927/28 - nekonalo se
1928/29 - nekonalo se
1929/30 - nekonalo se
1930/31 - Volejbalový a basketbalový oddíl vysokoškolského sportu Praha (VVS)
1931/32 - Vysokoškolský sport Marathon Praha
1932/33 - Vysokoškolský sport Marathon Praha
1933/34 - Sokol Plzeň I
1934/35 - Sokol Plzeň I
1935/36 - Sokol Plzeň I
1936/37 - Sokol Plzeň I
1937/38 - nekonalo se
1938/39 - Sokol Plzeň I
1939/40 - Sokol Plzeň I
1940/41 - SK Viktorie Plzeň
1941/42 - SK Viktorie Plzeň
1942/43 - SK Viktorie Plzeň
1943/44 - nekonalo se
1944/45 - SK Zaměstnanci města Prahy
1945/46 - SK Zaměstnanci města Prahy
1946/47 - SK Zaměstnanci města Prahy
1947/48 - Sokol Jáma Trojice Slezská Ostrava
1948/49 - Sokol Pražský
1949/50 - Sokol Pražský
1950/51 - Sokol OKD Ostrava
1951/52 - Sokol Baník Ostrava
1952/53 - Sokol Baník Ostrava
1953/54 - Tatran Valašské Meziříčí
1954/55 - ÚDA Praha
1955/56 - ÚDA Praha
1956/57 - Slavoj Praha
1957/58 - Tatran Valašské Meziříčí
1958/59 - Dynamo Praha
1959/60 - Slavoj Plzeň MP
1960/61 - Tatran Střešovice
1961/62 - Dynamo Praha
1962/63 - Dynamo Praha
1963/64 - ČKD Praha
1964/65 - SK Slávia Praha
1965/66 - Slávia Bratislava UK
1966/67 - Slávia Bratislava UK
1967/68 - Slávia Bratislava UK
1968/69 - Tatran Střešovice
1969/70 - Tatran Střešovice
1970/71 - Tatran Střešovice
1971/72 - Tatran Střešovice
1972/73 - Tatran Střešovice
1973/74 - Rudá Hvězda Praha
1974/75 - Rudá Hvězda Praha
1975/76 - Slávia Bratislava UK
1976/77 - Rudá Hvězda Praha
1977/78 - Slávia Bratislava UK
1978/79 - Rudá Hvězda Praha
1979/80 - Rudá Hvězda Praha
1980/81 - Rudá Hvězda Praha
1981/82 - Slávia Bratislava UK
1982/83 - Slávia Bratislava UK
1983/84 - Rudá Hvězda Praha
1984/85 - Rudá Hvězda Praha
1985/86 - Rudá Hvězda Praha
1986/87 - Rudá Hvězda Praha
1987/88 - Rudá Hvězda Praha
1988/89 - Slávia UK Bratislava
1989/90 - KPS Brno
1990/91 - TJ Slávia UK Bratislava
1991/92 - PSK Olymp Praha
Česká extraliga žen 1992 - 2014
1992/93 - SK UP Olomouc
1993/94 - SK UP Mora Olomouc
1994/95 - SK UP Mora Olomouc
1995/96 - SK UP Mora Olomouc
1996/97 - PVK Olymp Praha
1997/98 - SK Lapos Frenštát pod Radhoštěm
1998/99 - PVK Olymp Praha
1999/00 - SK Lapos Frenštát pod Radhoštěm
2000/01 - SK Radegast VO Lapos Frenštát pod Radhoštěm
2001/02 - VK Královo Pole Brno
2002/03 - VK Královo Pole Brno
2003/04 - VK Královo Pole Brno
2004/05 - PVK Olymp Praha
2005/06 - VK Královo Pole Brno
2006/07 - VK Královo Pole Brno
2007/08 - PVK Olymp Praha
2008/09 - VK Prostějov
2009/10 - VK Modřanská Prostějov
2010/11 - VK Modřanská Prostějov
2011/12 - VK Agel Prostějov
2012/13 - VK Agel Prostějov
2013/14 - VK Agel Prostějov
2014/15 - VK Agel Prostějov
2015/16 - VK Agel Prostějov
2016/17 - VK Agel Prostějov
2017/18 - VK Prostějov
Československá liga mužů 1923 - 1992
1923/24 - Vysokoškolský sport Strakova akademie Praha
1924/25 - Všesportovní vysokoškolský klub Praha (VVK)
1925/26 - Všesportovní vysokoškolský klub Praha (VVK)
1926/27 - Vysokoškolský sport Strakova akademie Praha
1927/28 - Vysokoškolský sport Strakova akademie Praha
1928/29 - Sokol Kroměříž
1929/30 - Vysokoškolský sport Strakova akademie Praha
1930/31 - Vysokoškolský sport Strakova akademie Praha
1931/32 - Sokol Kroměříž
1932/33 - Vysokoškolský sport Marathon Praha
1933/34 - Vysokoškolský odbor studenů Praha (VO Sumter)
1934/35 - Sokol Plzeň V
1935/36 - Sokol Kroměříž
1936/37 - Sokol Vysočany
1937/38 - Sokol Vysočany
1938/39 - Sokol Pardubice I
1939/40 - Sokol Vysočany
1940/41 - SK Philips Praha
1941/42 - SK Viktorie Plzeň
1942/43 - SK Philips Praha
1943/44 - SK Pardubice
1944/45 - SK Philips Praha
1945/46 - SK Židenice Brno
1946/47 - Sportovní a společenský klub Život Praha
1947/48 - Sokol Kolín
1948/49 - Sokol Kolín
1949/50 - ATK Praha
1950/51 - ATK Praha
1951/52 - ATK Praha
1952/53 - ÚDA Praha
1953/54 - ÚDA Praha
1954/55 - ÚDA Praha
1955/56 - Slávie Praha VŠ
1956/57 - Slávie Praha VŠ
1957/58 - Slávie Praha VŠ
1958/59 - Slávie Praha VŠ
1959/60 - Dukla Kolín
1960/61 - Dukla Kolín
1961/62 - Lokomotiva Praha
1962/63 - Dukla Kolín
1963/64 - Slávie Praha VŠ
1964/65 - Spartak Brno ZJŠ
1965/66 - Rudá Hvězda Praha
1966/67 - Spartak Brno ZJŠ
1967/68 - VŽKG Ostrava
1968/69 - Zbrojovka Zetor Brno
1969/70 - Zbrojovka Zetor Brno
1970/71 - Zbrojovka Zetor Brno
1971/72 - Rudá Hvězda Praha
1972/73 - Dukla Liberec
1973/74 - Zbrojovka Brno
1974/75 - Dukla Liberec
1975/76 - Dukla Liberec
1976/77 - Aero Odolena Voda
1977/78 - Červená Hviezda Bratislava
1978/79 - Červená Hviezda Bratislava
1979/80 - Dukla Liberec
1980/81 - Červená Hviezda Bratislava
1981/82 - Rudá Hvězda Praha
1982/83 - Dukla Liberec
1983/84 - Rudá Hvězda Praha
1984/85 - Rudá Hvězda Praha
1985/86 - Rudá Hvězda Praha
1986/87 - Aero Odolena Voda
1987/88 - Aero Odolena Voda
1988/89 - Rudá Hvězda Praha
1989/90 - Zbrojovka Brno
1990/91 - PSK Olymp Praha
1991/92 - PSK Olymp Praha
Česká extraliga mužů 1992 - 2014
1992/93 - TJ Aero Odolena Voda
1993/94 - Aero Odolena Voda
1994/95 - Setuza Ústí nad Labem
1995/96 - Aero Odolena Voda
1996/97 - VK Setuza Ústí nad Labem
1997/98 - VK Setuza Ústí nad Labem
1998/99 - VSC Fatra Zlín
1999/00 - Jihostroj České Budějovice
2000/01 - VK Dukla Liberec
2001/02 - VK Jihostroj České Budějovice
2002/03 - VK Dukla Liberec
2003/04 - Chance Odolena Voda
2004/05 - KV volleyball.cz Kladno * nástupce Odolené Vody
2005/06 - VK DHL Ostrava
2006/07 - VK Jihostroj České Budějovice
2007/08 - VK Jihostroj České Budějovice
2008/09 - VK Jihostroj České Budějovice
2009/10 - Brownhouse volleyball Kladno