Vítězové extraligy

Československá liga žen 1923 - 1992

1923/24 - nekonalo se

1924/25 - nekonalo se

1925/26 - nekonalo se

1926/27 - nekonalo se

1927/28 - nekonalo se

1928/29 - nekonalo se

1929/30 - nekonalo se


1930/31 - Volejbalový a basketbalový oddíl vysokoškolského sportu Praha (VVS)

1931/32 - Vysokoškolský sport Marathon Praha

1932/33 - Vysokoškolský sport Marathon Praha

1933/34 - Sokol Plzeň I

1934/35 - Sokol Plzeň I

1935/36 - Sokol Plzeň I

1936/37 - Sokol Plzeň I

1937/38 - nekonalo se

1938/39 - Sokol Plzeň I

1939/40 - Sokol Plzeň I

 

1940/41 - SK Viktorie Plzeň

1941/42 - SK Viktorie Plzeň

1942/43 - SK Viktorie Plzeň

1943/44 - nekonalo se

1944/45 - SK Zaměstnanci města Prahy

1945/46 - SK Zaměstnanci města Prahy

1946/47 - SK Zaměstnanci města Prahy

1947/48 - Sokol Jáma Trojice Slezská Ostrava

1948/49 - Sokol Pražský

1949/50 - Sokol Pražský

 

1950/51 - Sokol OKD Ostrava

1951/52 - Sokol Baník Ostrava

1952/53 - Sokol Baník Ostrava

1953/54 - Tatran Valašské Meziříčí

1954/55 - ÚDA Praha

1955/56 - ÚDA Praha

1956/57 - Slavoj Praha

1957/58 - Tatran Valašské Meziříčí

1958/59 - Dynamo Praha

1959/60 - Slavoj Plzeň MP

 

1960/61 - Tatran Střešovice

1961/62 - Dynamo Praha

1962/63 - Dynamo Praha

1963/64 - ČKD Praha

1964/65 - SK Slávia Praha

1965/66 - Slávia Bratislava UK

1966/67 - Slávia Bratislava UK

1967/68 - Slávia Bratislava UK

1968/69 - Tatran Střešovice

1969/70 - Tatran Střešovice

 

1970/71 - Tatran Střešovice

1971/72 - Tatran Střešovice

1972/73 - Tatran Střešovice

1973/74 - Rudá Hvězda Praha

1974/75 - Rudá Hvězda Praha

1975/76 - Slávia Bratislava UK

1976/77 - Rudá Hvězda Praha

1977/78 - Slávia Bratislava UK

1978/79 - Rudá Hvězda Praha

1979/80 - Rudá Hvězda Praha

 

1980/81 - Rudá Hvězda Praha

1981/82 - Slávia Bratislava UK

1982/83 - Slávia Bratislava UK

1983/84 - Rudá Hvězda Praha

1984/85 - Rudá Hvězda Praha

1985/86 - Rudá Hvězda Praha

1986/87 - Rudá Hvězda Praha

1987/88 - Rudá Hvězda Praha

1988/89 - Slávia UK Bratislava

1989/90 - KPS Brno

 

1990/91 - TJ Slávia UK Bratislava

1991/92 - PSK Olymp Praha

 

 

Česká extraliga žen 1992 - 2014

1992/93 - SK UP Olomouc

1993/94 - SK UP Mora Olomouc

1994/95 - SK UP Mora Olomouc

1995/96 - SK UP Mora Olomouc

1996/97 - PVK Olymp Praha

1997/98 - SK Lapos Frenštát pod Radhoštěm

1998/99 - PVK Olymp Praha

1999/00 - SK Lapos Frenštát pod Radhoštěm

 

2000/01 - SK Radegast VO Lapos Frenštát pod Radhoštěm

2001/02 - VK Královo Pole Brno

2002/03 - VK Královo Pole Brno

2003/04 - VK Královo Pole Brno

2004/05 - PVK Olymp Praha

2005/06 - VK Královo Pole Brno

2006/07 - VK Královo Pole Brno

2007/08 - PVK Olymp Praha

2008/09 - VK Prostějov

2009/10 - VK Modřanská Prostějov

 

2010/11 - VK Modřanská Prostějov

2011/12 - VK Agel Prostějov

2012/13 - VK Agel Prostějov

2013/14 - VK Agel Prostějov

2014/15 - VK Agel Prostějov

2015/16 - VK Agel Prostějov

2016/17 - VK Agel Prostějov


      

Československá liga mužů 1923 - 1992      

1923/24 - Vysokoškolský sport Strakova akademie Praha

1924/25 - Všesportovní vysokoškolský klub Praha (VVK)

1925/26 - Všesportovní vysokoškolský klub Praha (VVK)

1926/27 - Vysokoškolský sport Strakova akademie Praha

1927/28 - Vysokoškolský sport Strakova akademie Praha

1928/29 - Sokol Kroměříž

1929/30 - Vysokoškolský sport Strakova akademie Praha

 

1930/31 - Vysokoškolský sport Strakova akademie Praha

1931/32 - Sokol Kroměříž

1932/33 - Vysokoškolský sport Marathon Praha

1933/34 - Vysokoškolský odbor studenů Praha (VO Sumter)

1934/35 - Sokol Plzeň V

1935/36 - Sokol Kroměříž

1936/37 - Sokol Vysočany

1937/38 - Sokol Vysočany

1938/39 - Sokol Pardubice I

1939/40 - Sokol Vysočany

 

1940/41 - SK Philips Praha

1941/42 - SK Viktorie Plzeň

1942/43 - SK Philips Praha

1943/44 - SK Pardubice

1944/45 - SK Philips Praha

1945/46 - SK Židenice Brno

1946/47 - Sportovní a společenský klub Život Praha

1947/48 - Sokol Kolín

1948/49 - Sokol Kolín

1949/50 - ATK Praha

 

1950/51 - ATK Praha

1951/52 - ATK Praha

1952/53 - ÚDA Praha

1953/54 - ÚDA Praha

1954/55 - ÚDA Praha

1955/56 - Slávie Praha VŠ

1956/57 - Slávie Praha VŠ

1957/58 - Slávie Praha VŠ

1958/59 - Slávie Praha VŠ

1959/60 - Dukla Kolín

 

1960/61 - Dukla Kolín

1961/62 - Lokomotiva Praha

1962/63 - Dukla Kolín

1963/64 - Slávie Praha VŠ

1964/65 - Spartak Brno ZJŠ

1965/66 - Rudá Hvězda Praha

1966/67 - Spartak Brno ZJŠ

1967/68 - VŽKG Ostrava

1968/69 - Zbrojovka Zetor Brno

1969/70 - Zbrojovka Zetor Brno

 

1970/71 - Zbrojovka Zetor Brno

1971/72 - Rudá Hvězda Praha

1972/73 - Dukla Liberec

1973/74 - Zbrojovka Brno

1974/75 - Dukla Liberec

1975/76 - Dukla Liberec

1976/77 - Aero Odolena Voda

1977/78 - Červená Hviezda Bratislava

1978/79 - Červená Hviezda Bratislava

1979/80 - Dukla Liberec

 

1980/81 - Červená Hviezda Bratislava

1981/82 - Rudá Hvězda Praha

1982/83 - Dukla Liberec

1983/84 - Rudá Hvězda Praha

1984/85 - Rudá Hvězda Praha

1985/86 - Rudá Hvězda Praha

1986/87 - Aero Odolena Voda

1987/88 - Aero Odolena Voda

1988/89 - Rudá Hvězda Praha

1989/90 - Zbrojovka Brno

 

1990/91 - PSK Olymp Praha

1991/92 - PSK Olymp Praha

 

 

Česká extraliga mužů 1992 - 2014      

1992/93 - TJ Aero Odolena Voda

1993/94 - Aero Odolena Voda

1994/95 - Setuza Ústí nad Labem

1995/96 - Aero Odolena Voda

1996/97 - VK Setuza Ústí nad Labem

1997/98 - VK Setuza Ústí nad Labem

1998/99 - VSC Fatra Zlín

1999/00 - Jihostroj České Budějovice

 

2000/01 - VK Dukla Liberec

2001/02 - VK Jihostroj České Budějovice

2002/03 - VK Dukla Liberec

2003/04 - Chance Odolena Voda

2004/05 - KV volleyball.cz Kladno * nástupce Odolené Vody

2005/06 - VK DHL Ostrava

2006/07 - VK Jihostroj České Budějovice

2007/08 - VK Jihostroj České Budějovice

2008/09 - VK Jihostroj České Budějovice

2009/10 - Brownhouse volleyball Kladno

 

2010/11 - VK Jihostroj České Budějovice

2011/12 - VK Jihostroj České Budějovice

2012/13 - VK Ostrava

2013/14 - VK Jihostroj České Budějovice

2014/15 - VK Dukla Liberec 

2015/16 - VK Dukla Liberec

2016/17 - VK Jihostroj České Budějovice