Olza Beach
Turnaj smíšených družstev v plážovém volejbale Olza Beach
Pořadatel: TJ Spartak Jablunkov - volejbalový oddíl, Bělá 1057, Jablunkov, PSČ 73991
Místo konání: beachvolejbalový kurt areálu koupaliště Ameryka, , Žihla 901, PSČ 739 91
Podmínky pro přihlášky: 3. registrovaní i neregistrovaní hráči z toho minimálně jedna žena
Startovné: 300,- Kč, za družstvo (startovné + poplatek pro 3 osoby na koupaliště)
Přihlášky: osobně nebo telefonicky do 10. srpna, mobil 739253428
Pravidla: hraje se dle platných pravidel beachvolejbalu
Termín konání: v polovině měsíce srpna
Ceny: umístění na 1. místě pohár a věcné ceny v celkové hodnotě 1000,- Kč
umístění na 2. místě věcné ceny v celkové hodnotě 800,- Kč
umístění na 3. místě věcné ceny v celkové hodnotě 700,- Kč
Další ceny pro hráčky, hráče
Upozornění: účastníci startují v soutěži na vlastní nebezpečí, k přihlášce pro účastníka mladšího 18-ti let je třeba souhlas zákonného zástupce
Podmínky účasti a regule turnaje:
- zúčastnit turnaje se může každý registrovaný i neregistrovaný hráč
- rozlosování jednotlivců a skupin proběhne na místě v den konání akce
- každá skupina má stanovený začátek, ihned po vylosování nové skupiny z postupujících vítězů
- zápasy se hrají na jeden set do 21 bodů s rozdílem dvou bodů /pořadatel si vyhrazuje právo změnit znění tohoto bodu před započetím losování/
- o postupujícím a vítězi ve skupině rozhoduje rozdíl bodů, při shodě bodů rozhoduje vzájemný zápas
- účastníci všech družstev skupiny musí být přítomni po celou dobu trvání bojů ve skupině
- příchod týmu po oznámeném začátku zápasu znamená kontumaci ve prospěch soupeře
- protesty - rozhoduje komise rozhodčích
- pozornosti, všimné i úplatky můžete zasílat nebo osobně doručit již dnes organizačnímu výboru
Pořadatelé zvou rekreační sportovní mládež a sportovce
Vítězové turnaje Olza Beach
I. ročník 2003
1. místo DVA PLUS JEDNA
Sasínová Barunka (Polanka nad Odrou), Hamrozi Jiří (Návsí), Klapsia Zdeněk (Jablunkov)
2. místo KUPKY
Hromadová Marcela (Havířov), Hromada Miroslav (Havířov), Čmiel Martin (Jablunkov)
3. místo SPORT BAR
Olszová Zuzana (Jablunkov), Mrózek Mateusz (Jablunkov), Geissler Ivan ml. (Jablunkov)
II. ročník 2004
1. místo DVA PLUS JEDNA
Sasínová Barunka (Polanka nad Odrou), Hamrozi Jiří (Návsí), Klapsia Zdeněk (Jablunkov)
2. místo BOBÍCI
Olszová Zuzana (Jablunkov), Alena Burdová (Jablunkov), Grzegorz Kondziolka (Třinec), Geissler Ivan ml. (Jablunkov)
3. místo KUPKY
Hromadová Marcela (Havířov), Hromada Miroslav (Havířov), Čmiel Martin (Jablunkov)
III. ročník 2005
1. místo DVA PLUS JEDNA
Sasínová Barunka (Polanka nad Odrou), Hamrozi Jiří (Návsí), Klapsia Zdeněk (Jablunkov)
2. místo PELIKÁNI
Kukuczková Kateřina (Jablunkov), Geissler Petr (Jablunkov), Szczerba Pavel (Jablunkov)
3. místo ZLATÍČKA
Bártková Žaneta (Jablunko), Bártek Rostislav (Jablunkov), Sikora Miroslav (Jablunkov)
IV. ročník 2006
1. místo CRO TEAM (Polsko)
Cieplińska Magdalena (Przyszowice), Hájduk Janusz (Przyszowice), Wojciechowski Maciej (Przyszowice)
2. místo OLZIANKA ISTEBNA (Polsko)
Kocher Małgorzata (Zabrze), Borowski Wiktor (Zabrze), Ośliślok Krzysztof (Zabrze)
3. místo KRYPL KÁRY
Burdová Alena (Jablunkov), Geissler Petr (Jablunkov), Grzegorz Kondziolka (Třinec)
V. ročník 2007
1. místo FLORIÁN TÝM
Belanová Simona (Dolní Tošanovice), Pindór Marek (Mosty u Jablunkova), Čmiel Martin (Jablunkov)
2. místo STODVANÁCTKA
Turková Eva (Mosty u Jablunkova), Rykala Tomáš (Mosty u Jablunkova), Janiczek Daniel (Jablunkov)
3. místo DVA PLUS JEDNA
Byrtusová Iva (Jablunkov), Hamrozi Jiří (Jablunkov), Klapsia Zdeněk (Jablunkov)
VI. ročník 2008
1. místo FLORIÁN TÝM
Pavloková Zuzana (Dolní Domaslovice), Pindór Marek (Mosty u Jablunkova), Čmiel Martin (Jablunkov)
2. místo FOSFOREČNÉ LINOLEUM
Bielošitová Tereza (Třinec), Kuchař Jiří (Třinec), Ježowicz Štěpán (Jablunkov)
3. místo DVA PLUS JEDNA
Dvorská Petra (Karviná), Hamrozi Jiří (Jablunkov), Klapsia Zdeněk (Jablunkov)
VII. ročník 2009
1. místo IMPREZA
Staniczková Kateřina (Český Těšín), Hromada Lukáš (Havířov), Střelda Miloš (Ostrava)
2. místo NA MEČE
Natálie Pastorková (Třinec), Pszczolka Marek (Třinec), Kubaczka Česlav (Třinec)
3. místo ŠENKEŘÍCI
Wawrzyczková Adéla (Těrlicko), Šenkeřík Jaroslav (Havířov), Šenkeřík Michal (Havířov)
VIII. ročník 2010
1. místo ORION
Belanová Simona (Dolní Tošanovice), Čmiel Martin (Jablunkov), Sikora Miroslav (Jablunkov)
2. místo TULAMORE
Lubojacká Kateřina (Mosty u Jablunkova), Bulawa Dalibor (Jablunkov), Rykala Tomáš (Mosty u Jablunkova)
3. místo STODVANÁCTKA
Turková Eva (Mosty u Jablunkova), Radek Macoszek (Mosty u Jablunkova), Janiczek Daniel (Jablunkov)
IX. ročník 2011
1. místo ELEKTRICKÝ SLIMÁK (Slovensko)
Jurištová Ivana (Čadca), Mastný Ján (Čadca), Šotkovský Robert (Čadca)
2. místo MRDKA Z KRTKA
Hamroziová Veronika (Návsí), Hamrozi Jiří (Třinec), Pindór Marek (Mosty u Jablunkova)
3. místo JODIDA
Bulawová Denisa (Jablunkov), Marszalek Josef (Mosty u Jablunkova), Janiczek Daniel (Jablunkov)
Fotografie z turnaje najdete na
https://fotoalba.cz/volejbal.jablunkov